Kapat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Toplam
0,00 TL
Havale/Eft/Fast
0,00 TL

Sık Sorulan Sorular

Siparişleriniz 1-3 iş gününe kadar adresinize teslim edilmektedir.

Sipariş ettiğiniz ürün veya ürünlerin teslimat süresi bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre değişmekte ve genellikle kargoya verilmesini takip eden ilk iş günü kargo paketiniz tarafınıza teslim edilmektedir. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her yerine teslimat yapmakla beraber, il ve ilçe merkezlerine çok uzak olan bazı bölgelerde sadece haftanın belirli günlerinde teslimat yapabilmektedir.

Vermiş olduğunuz siparişinizi sisteme giriş yaptıktan sonra Hesabım içerisinde yer alan Siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Siparişinizle ilgili işlemler ve güncellemeler sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize ayrıca gönderilmektedir.
Firmamız ürünlerinizin en kısa sürede tarafınıza teslimatının gerçekleştirilmesi konusunda büyük bir hassasiyet göstermektedir. Buna rağmen oluşabilecek gecikmelerde isterseniz siparişiniz iptal edilebilecek ve kargonuz halen taşıma aşamasında ise kargonuz derhal geri çağrılacak ve tarafınıza teslimatı iptal edilecektir.
Mesai saati dışında verilen siparişler siparişinizi takip eden ilk iş gününde işleme alınır ve sipariş edilen ürünün kargoya hazır durumda olması veya temin süresine göre 1 ile 3 iş günü arasında kargoya verilir.
Ankara'da oturan müşterilerimiz dilerse ürünü siparişin teslimat bilgilerinde yer alan bilgiler ışığında kimlik göstererek firma adresimizden elden teslim alabilirler.
Kargonuz 3 iş günü içinde tarafınıza ulaşmazsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sipariş ettiğiniz ürün kargoda meydana gelebilecek hasarlar göz önünde bulundurularak uygun bir paketlemeyle tarafınıza gönderilir. Buna rağmen kargonuzda herhangi bir hasar tespit ederseniz teslimatı kabul etmeyiniz ve kargo görevlisine mutlaka tutanak tutturunuz.

Genel olarak 500 TL üzerindeki alışverişlerde kargo ücretsizdir ve gönderinizi teslim alırken herhangi bir bedel ödemezsiniz. Ancak bazı siparişlerinizde ürünün desisinin yüksek olması sebebiyle ürünün veya sepet toplamı 500 TL üzerinde olsa dahi kargo katkı payı alınabilmektedir. Kargo bedeli sipariş edilen ürün ve kargo firmasına göre değişiklik gösterebilir. Eğer siparişinize kargo bedeli eklenmiş ise ödeme yapmadan önceki adımda kargo için ödemeniz gereken tutar ilgili kısımda görüntülenecektir.

Yurtiçi Kargo, Sürat Kargo ve MNG Kargo ile çalışmaktayız. Ürün/ürünlerinizi size en hızlı teslim edecek ve en kaliteli hizmeti verecek olan kargo firmasını tercih ediyoruz.

Sayfamızda yer alan ürünler "Stoklarda Var" ve "Hızlı Gönderi" ibareleriyle yer almaktadır.
"Hızlı Gönderi" ibareli ürünlerin saat 16:00 dan önce sipariş verilmesi ve banka onaylarının tamamlanması durumunda aynı gün kargoya verilebilir ürünleri göstermektedir. 
"Stoklarda Var" ibaresi taşıyan ürünler ise aynı gün gönderim sağlanamayan, farklı depoda olan ve gönderim süresi genel olarak bir sonraki iş günü yapılabilir ürünleri göstermektedir.
Çalıştğımız distribütör firmalar ve kargo firmalarından kaynaklanan aksaklık ve gecikmeler yaşanabilir olası durumlardır. Bu tür bir gecikmede ürün/ürünleriniz en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Olağan üstü olayların yaşanması halinde (doğal afet, yangın ve kaza gibi) ürün/ürünlerinizin teslimat süresi değişiklik gösterebilmekte ve gecikmeler yaşanabilmektedir.
Siparişiniz mesai günleri dışında verilmişse ürünün stok durumu ne olursa olsun takip eden ilk iş günü işlemleri başlatılmaktadır.
Bir sipariş içerisinde hem "Stoklarda Var" hem de "Hızlı Gönderi" ibareli ürünler yer alıyorsa, siparişinizdeki "Stoklarda Var" ibareli ürünler temin edildikten sonra tüm ürünler birlikte kargoya verilecektir. 
"Hızlı Gönderi" ibareli ürün veya ürünler size çok acil lazım ise, tarafınıza teslimatın en hızlı şekilde gerçekleşmesi için "Stoklarda Var" ibareli bir ürün ile aynı sepet içerisinde sipariş etmemeniz yararınıza olacaktır.
Ayrıca, "Hızlı Gönderi" ibaresini taşıyan ürünlerin sizlere en hızlı şekilde ulaşması için sipariş/siparişlerinizi 3D Şifre sistemi kullanarak yapmanızı önemle tavsiye etmekteyiz.