Kapat
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Toplam
0,00 TL
Havale/Eft/Fast
0,00 TL

Sık Sorulan Sorular

Siparişlerini 3D Secure (Güvenli Ödeme) sistemi ile gerçekleştirmeden ödeme yapan müşterilerimizin söz konusu alışverişinde kullandığı kredi kartının gerçek sahibi tarafından yapılıp yapılmadığı ve bilgisi olup olmadığının ilgili bankanın güvenlik biriminden sorgulanması ve gerçek kart sahibinden ilgili bankanın onay alması işlemine Banka Güvenlik Onayı denir. Bu onay işlemiyle gerçek kart sahibinin güvenliğini sağlamak ve herhangi bir dolandırıcılık işlemine engel olmak amaçlanmaktadır.
3D Secure (Güvenli Ödeme) sistemi ile bir alışveriş-ödeme yapan müşterilerin banka tarafında bilgilerinin (telefon, mail) güncel olması gerekmektedir.
Bilgileri güncel olmayan kart sahibine ulaşılamayacağı ve işlem teyit edilemeyeceği için güvenlik onayı olumsuz sonuçlanacaktır. Bu durumda sipariş tarafımızdan iptal edilerek ödeme tutarı kredi kartına iade edilmektedir.
Bu onay sürecini beklememek ve siparişinizin sizlere daha hızlı ulaşması için ödemenizi 3D Secure (Güvenli Ödeme) sistemi ile yapmanızı önermekteyiz.

Beğendiğiniz ve istediğiniz ürünleri seçip sepete eklediniz. Şimdi sıra geldi ödemeye. Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!
Dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz banka hesap kartınızla dilerseniz de Havale-EFT veya yeni 7 gün 24 saat çalışan FAST sistemini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

1- Kredi Kartı İle Ödeme
Kredi kartınızla ödeme seçeneğinde isterseniz isterseniz anlaşmalı olduğumuz bankanın kredi kartlarıyla taksitli alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz de anlaşmalı olduğumuz bankaların dışında kalan başka bir bankanın sunmuş olduğu kredi kartınızı kullanarak tek çekim seçeneği ile de ödemeyi yapabilirsiniz.

2- Havale-EFT ve FAST İle Ödeme
Sayfamızın altında yer alan Banka Hesaplarımızdan
- Sizin de kullandığınız bankayı seçerek Havale yapabilir;
- Sizin kullandığınız banka seçeneklerde yok ise istediğiniz herhangi bir banka hesabımıza EFT yöntemiyle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
- FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi) Sistemi, Merkez Bankası tarafından yeni işletime alınan anlık ödeme sistemidir. FAST'ta ödemeler 7/24 ve anında karşı hesaba geçer ve ödemenin tarafları, bankaları tarafından ödemenin durumu hakkında anında bilgilendirilir. FAST sistemi 7/24 kesintisiz çalışmaktadır.

Havale-EFT veya FAST ile ödeme işlemi sırasında aşağıdaki hususlara dikkat etmeniz siparişinizin gecikmemesi için son derece önemlidir.
- Alıcı adına mutlaka "1001 DESTEK BİLGİSAYAR LTD. ŞTİ." yazılmalıdır.
- Siparişinizin fatura bilgileri ile ödemeyi gönderen kişinin aynı olması gerekmektedir.
- Siparişinizde kurumsal fatura bilgileri yer alıyorsa ödemenin de kurumsal firma hesaplarından ödenmesi gerekmektedir. Örneğin ABC Ltd. Şti. adına fatura düzenlenmesini istediyseniz ödemenin de ABC Ltd. Şti. banka hesaplarından yapılması gerekmektedir.
- Ödeme (Havale-EFT veya FAST) yaptıktan sonra sayfamızdaki Ödeme Bildirim Forumunu kullanarak ödeme bilgilerini bize gönderebilirsiniz. Siparişiniz ödemeniz onaylandıktan sonra gönderilecektir. 

Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

İnternet üzerinden, kredi ve banka kartlarıyla yapılan ödemelerde, kart sahibinin ve kartının güvenliğinin alınabilmesi için geliştirilmiş sisteme 3D Secure (Güvenli Ödeme) denir.
3D Secure ile ödeme yapılırken, ilgili ödeme sayfasında bankalar tarafından sunulan özel bir 3D Secure ile ödeme ekranı açılır. Ödeme yapmak isteyen kart sahibinin, bankada kayıtlı olan cep telefonu numarasına belli bir süre için geçerli olan geçici bir onay kodu-şifre gönderilir. Cep telefonuna gelen bu kod 3D Secure işlem ekranında istenen alana doğru girilip onay verildiğinde ödemeniz onaylanır. Tam tersi onay verilmediği taktirde ve onay kodunun yanlış girilmesi halinde de ödeme gerçekleşemez. Kısaca gerçek kart sahibi dışında hiç bir kimse onay kodunu bilmeden ilgili ödemeyi gerçekleştiremez. Kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa dahi size gönderilen süreli şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış olursunuz. Bu sistemi aktive etmek için ayrıca bir ücretlendirme yapılmamaktadır. 

3D Şifre sistemi kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı güvenliğiniz en üst seviyede olduğu için siparişleriniz hazırlanma aşamasına daha hızlı gönderilmektedir. Süreçleri hızlandırmak ve satın aldığınız ürünlerin size en kısa sürede ulaştırılması için alışverişinizi 3D Şifre kullanarak yapmanızı tavsiye ederiz.